Střešní konstrukce

Tesařské práce

výroba nosné kontrukce je základním prvkem pro položení střechy a proto zajišťujeme výrobu krovů a vazníkových konstrukcí včetně montáže. Provádíme opravy starých konstrukcí a aplikaci impregnace proti dřevokazným škůdcům.Stavíme pergoly,přístřešky,garáže a ostatní dřevěné konstrukce dle přání zákazníka.

Pokrývačské práce

Pokrýváme šikmé i ploché střechy,nové i rekonstruované,kde zajišťujeme odvoz staré krytiny. Pracujeme s širokou škálou materiálů od pálených krytin přes vlaknocementové krytiny po PVC folie a asfaltové SBS pasy.Dále provádíme montáž střešních oken,zateplení střech,instalaci moderní nadkrokevní izolace od firem Bauder a Dektrade,opravy a nátěry krytin.Montujeme také kolektory jak na ploché tak šikmé střechy.

Klempířské práce

Provádíme běžné klempířské práce: pokládka plechové střešní krytiny, montáž okapů a svodů, oplechování komínů a atik, lemování, výrobu a montáž úžlabí, položení hromosvodu včetně revize.Pracujeme s různými materiály například s mědí, titanzinkem, hliníkem či pozinkem.

Izolatérské práce

pracujeme s nejběžnějším typem střešních folií a to z PVC,TPO a EPDM,které poslední dobou získává na oblibě především u ekologických staveb a u výstaveb koupacích a okrasných jezírek.Dále také pokládáme asfaltové pasy.

Používáme materiály mnoha tuzemských i zahraničních výrobců,abychom vyhověli přáním klientů.
Nejčastěji námi používaní výrobci jsou: Bramac,KM Beta,Tondach,Satjam,Lindab,Alkorplan,Bauder,Velux,Roto,Guta, Dektrade.

U PVC folií provádíme test těsnosti pomocí jiskrové zkoušky dle ČSN.

Provádíme měření tepelných ztrát zateplených střech pomocí FLIR termokamery.

Veškerý personál firmy má platné osvědčení práce ve výškách a používá pomůcky BZOP.

Kontakt

Terestra service
Na Vysoké II 22
252 28 Vonoklasy

tel.: +420 602 387 048
tel.: +420 602 350 530

e-mail: service@terestra.cz